رابطه گروه خونی باکار و شخصيت، تغذيه مناسب آنها
رابطه گروه خونی باکار و شخصيت، تغذيه مناسب آنها
14 دی 1395 ساعت 19:13 | بازديد : 22 | نويسنده : | ( نظرات )
با سلام اين مطلب برام جالب بود گفتم شما هم بخونيد و البته اينم بگم كه بيشتر با چشم تفنن بهش نگاه كنيد ..

پژوهش.های تازه نشان می.دهد گروه.های خونی مختلف افراد می.تواند باعث ایجاد ویژگی.های جسمی خاص در آنها شود. افرادی که گروه.های خونی مشابه دارند به غذاهای خاصی گرایش دارند و سیستم ایمنی بدنشان شبیه هم عمل می.کند تاحدی که در ژاپن رستوران.هایی تاسیس شده که به افراد براساس گروه.خونی.شان غذاهای خاصی را پیشنهاد می.کند. اما فقط این نیست

افراد با داشتن گروه.های خونی مشابه ویژگی.های شخصیتی خاصی هم از خود بروز می.دهند. رفتار این افراد در محیط.های متفاوت رفتارهای خاص و مشابهی است. در این شماره چیزهایی درباره رفتار افراد با گروه.های خونی متفاوت در محل کار خواهید خواند.
گروه خونی
O


افراد دارای گروه خونی
O رقابت.جو و فردگرا هستند و همین موضوع باعث می.شود آنها با ساختار محیط.های کاری کاملا راحت هماهنگ شوند.


با انگیزه.های پول.درآور
این افراد باانگیزه و هدف.گرا هستند و مسیرشان برای خودشان کاملا روشن است. آنها معمولا به رده.های بالا در شغل.شان خواهند رسید. جالب است بدانید ملکه الیزابت دوم هم این گروه خونی را داشته است. این نکته را هم درباره آنها باید بدانید که برخلاف گروه.های خونی دیگر این افراد نمی.توانند خودشان از پیشرفت خودشان خشنود باشند. آنها برای خوشحال بودن به.شدت به تایید دیگران
تحسین اجتماعی و ترقی مقام نیاز دارند، برای همین است که معمولا مایل هستند خودشان را به رخ دیگران بکشند.
افراد دارای گروه خونی
O بیشتر از همه در زمینه.های فروش و راهبری مناسب هستند. در تحقیقی که در دو موسسه فروش اتومبیل انجام شده به این نتیجه رسیده.اند که بهترین فروشندگان گروه خونی O دارند. این افراد سخنرانان خوب و بسیار خوش.بیان هستند. یک ویژگی مهم افراد دارای گروه خونی O این است که می.توانند اهداف حرفه.ای شغل.شان را با رؤیاها و مقاصد فردی خودشان ادغام کنند و از کارشان لذت ببرند. اگر دیدید این اشخاص مخصوصا در اوایل کار دائم شغل عوض می.کنند نباید نگران باشید آنها به.زودی شغل مناسب خود را پیدا خواهند کرد. در واقع آنها ممکن است دیرتر به شغل مورد علاقه خود دست پیدا کنند اما وقتی شغل مورد نظرشان را پیدا کردند چندین سال در آن دوام می.آورند. افراد دارای گروه خونی O حس ششم خوبی برای مال.اندوزی دارند و به نظر می.رسد پول درآوردن در خون آنهاست، بنابراین هر شغلی که سرمایه.گذاری یا شم مالی داشته باشد برای آنها مناسب است آنها می.توانند فرصت خوب را برای سود مالی پیدا کنند. همچنين می.توانند بفهمند چگونه نقشه.شان را اجرا کنند که به نتیجه برسد. تحقیقات نشان داده بیشتر افرادی که در بورس موفق بوده.اند گروه خونی O
دارند.

گروه خونی O
 
 
افراد دارای این گروه خونی عموما مهربان و بخشنده هستند و شخصیتی بسیار اجتماعی، سیاستمدار و خوش‌فکر دارند. آنها مثبت‌اندیش هستند و افسوس گذشته را نمی‌خورند.
 
 
 
چه بخورند؟
 
 
این گروه خونی با گوشت قرمز سازگاری بیشتری دارند. غذاهای دریایی هم برای آنها خوب است. در عین حال باید انواع لوبیا، سویا، قارچ و زیتون را با احتیاط مصرف کنند.
 
 

 
گروه خونی
A


افراد دارای گروه خونی
A سخنرانان بسیار بد و کسل.کننده.ای هستند آنها محسنات زیادی دارند که سخنرانی جزء آنها نیست.


یا پلیس یا آتش.نشان
بهترین شغل برای. افرادی با این گروه خونی شغلی است که بتوانند در آن از توانایی.شان در تمرکز بر جزئیات استفاده کنند. آنها خیلی کم اشتباه می.کنند و به ندرت پیش می.آید دقت و تمرکزشان را از دست بدهند. همچنين می.توانند حسابدار، نویسنده، تدوینگر یا کتابدار خوبی باشند. این افراد تخیل قوی.اي دارند که معمولا آنها را وادار می.کند خیالبافی کنند. این تخیل به آنها در موارد گوناگون کمک می.کند اما اگر قرار باشد تمرکزشان به هم بخورد تنها می.تواند به.خاطر داشتن این تخیل قوی باشد
این افراد روی صحنه و مقابل دوربین هم خوب هستند و در نمایشنامه نویسی استعداد دارند. اما یادتان باشد هیچ.وقت آنها را مجری یا سخنران نکنید. آنها نمی.توانند دستور بدهند. اگر در موضع مدیریت قرار بگیرند همه را کلافه می.کنند. اما به دليل جزئی.نگری و مسئولیت.پذیری به.راحتی می.توانند درکنار یک مدیرعامل قرار بگیرند و تمام کارهای او را مدیریت کنند. آنها بسیار سختگیر هستند، می.توانند منشی.هایی عالی باشند و در کنار افرادی که گروه.خونیAB و B دارند و بلندپرواز هستند به.خوبی عمل کنند
در مواجهه با این افراد اصلا لازم نیست نگران کم.کاری.شان باشید. آنها آنقدر مسئولیت.پذیر هستند که بتوانند به تنهایی و بدون نیاز به تذکر کسی کارشان را انجام دهند.
تحقیقات نشان داده علاوه بر مسئولين دفتر و حسابدارها و شغل های دیگر گفته شده، بهترین پلیس.ها، آتش.نشان.ها و مسئولان تحقیق گروه خونی
A دارند. به نظر می.رسد آنها ساخته. شده.اند تا به این جهان بی.نظم کمی نظم اهدا کنند. اگر خودتان این گروه خونی را دارید بهتر است به دنبال کارهایی بروید که نیاز به تمرکز داشته باشد
شما در آنها عالی خواهید بود . 

افراد این گروه خوش‌بین و نیرومند هستند و استعداد آنها در ریاضی و اقتصاد و کامپیوتر بی‌نظیر است. آنها هرگز در شرایط بحرانی دچار عصبانیت و رفتارهای خشن نمی‌شوند و همیشه سعی دارند با آرامش اهداف خود را دنبال کنند.
 
 
چه بخورند؟
 
 
سبزیجاتی غیر از بادنجان و میوه‌هایی غیر از موز و طالبی برای‌شان خوب است اما بهتر است در مصرف گوشت قرمز، پنیر و نان گندم احتیاط کنند.
 
 
گروه خونی
B


افراد دارای گروه خونی
B معمولا بااستعدادترین هنرمندها هستند و در کارهای هنری از بقیه کارها موفق.ترند. آنها استعداد هنر را از کودکی با خود همراه دارند. البته معمولا در ریاضی  علوم و درس.های دیگر به خوبی آنچه در هنر هستند، نیستند.


هنرمند و فراموشکار
آنها همیشه به دنبال هیجان هستند و هرگز در زندگی برنامه.ریزی نمی.کنند. این را می.توانید در لباس پوشیدن آنها هم ببینید. آنها چیزهایی را با هم هماهنگ می.کنند و می.پوشند که تصورش برای افراد عادی بسیار مشکل است. این افراد با اعتماد به نفس بالایی که دارند می.توانند همین مدل لباس پوشیدن را همه.گیر کنند.
افراد
B اصلا با چارچوب.ها راحت نیستند. به هیچ.عنوان نمی.توانید از آنها توقع قانونمداری به شکل معمولش را داشته باشید. به.راحتی قرارهای ملاقات.شان را فراموش می.کنند، پس اگر با آنها کار می.کنید باید این ویژگی را در آنها بپذیرید و از آن دلگیر نشوید
آنها از وراجی و چاپلوسی متنفرند پس به هیچ.عنوان تملق آنها را نگویید. خودشان هم متملق نیستند. همیشه بی.پرده و رک حرف می.زنند و این ویژگی آنها در محل کار معمولا برای.شان مشکل درست می.کند. آنها نمی.توانند احساسات خود را پنهان کنند و آدم.هایی بسیار حساس هستند. به هیچ.عنوان نمی.توان از آنها انتظار پیروی کورکورانه داشت. باید دلیل کار را برای آنها توضیح بدهید و آنها را مجاب کنید، در غیر این صورت نمی.توانید آنها را به انجام کاری که می.خواهید مجبور کنید.
این افراد معمولا ولخرج هستند. ناتوانی در کنترل اوضاع مالی از ویژگی.های آنهاست، پس بهتر است سراغ شغل.هایی مثل حسابداری که به دقت نیاز دارد، نروند. این افراد یک.دنده هستند. معمولا نظر دیگران برای.شان مهم نیست و آن را به حساب نمی.آورند. آنها سخت می.توانند بقیه را هدایت کنند و مجبورکردن آنها به انجام کاری که دوست ندارند بسیار دشوار است. آنها بهتر است به.طور مستقل و برای خودشان کار کنند تا شریکی و برای دیگران. آنها به سختی می.توانند فرمان بدهند یا فرمان ببرند.

 
کسانی که گروه خونی B دارند، غیرقابل پیش‌بینی هستند و ممکن است در لحظه رفتارهای عجیب و هیجانی از آنها سر بزند. پشتکار و اراده قوی آنها در انجام کارها ستودنی است.
 
 
 
چه بخورند؟
 
 
غذاهای دریایی برای آنها مناسب‌ترین غذاست. بادنجان و لبنیات هم برای‌شان خوب است اما بهتر است گوشت مرغ و ماکیان، آجیل و گندم را با احتیاط بیشتری مصرف کنند.
 
 

 


گروه خونی
AB


آنها همیشه درباره. کاری که انجام می.دهند تردید دارند
 هیچ.وقت از کار خود راضی نیستند حتی اگر به بالاترین موفقیت.ها برسند.


بهترین پرستار.ها و معلمان
افراد با گروه خونی
AB آنها نمی.توانند کاری را انجام دهند که در آن لازم باشد خودشان تصمیم اصلی را بگیرند چون تردید تصمیم.گیری آنها را به شدت آزار خواهد داد. آنها همیشه خود را در انتخاب.ها آزار می.دهند و فکر می.کنند هیچ.وقت به چیزی که می.خواهند
 نخواهند رسید. آنها بهتر است بیشتر از هر چیزی به میل درونی خود نگاه کنند و کاری را قبول کنند که با انجام دادن آن لذت می.برند. بهتر است این نکته را بیشتر از بقیه نکات کار مدنظر قرار دهند.
این افراد می.توانند رهبران تیمی عالی باشند به شرطی که اهداف از قبل برای آنها تعریف شده باشد. اگر تصمیم.گیری را از عهده. آنها خارج کنید آنها بسیار عالی ظاهر خواهند شد. این افراد هم از انتقاد بیزارند و این کار آنها را دچار نگرانی و اضطراب می.کند. صداقت با این اشخاص اصلا درست نیست. آنها دوست دارند مورد تمجید قرار بگیرند. البته به دروغ تظاهر به چاپلوسی نکنيد چون آنها آنقدر باهوش هستند که بتوانند به.راحتی دروغ را از رفتار عادی تمیز دهند. اگر در محل کار با افراد دارای گروه خونی
AB درگیر شدید، سعی کنید قبل از هر کاری آنها را قانع کنید. یادتان باشد که آنها بسیار زیرک هستند و به.راحتی می.توانند استدلال شما را مخدوش کنند. بهتر است با آنها طوری رفتار کنید که احساس کنند در محل کار مفید هستند این به آنها انگیزه می.دهد و تردیدهای.شان را کم می.کند. اگر مجبور شدید از آنها انتقاد کنید بهتر است منطقی این کار را انجام دهید و آنها را قانع کنید.بهترین گروه.های کاری حول این افراد شکل می.گیرد. آنها اگر شغل.شان را دوست داشته .باشند مدت.ها و به.راحتی آن را انجام می.دهند. آنها توانایی بسیار خوبی در انجام کارهای پرتنش و مهم دارند. در شغل.هایی که ارتباط با دیگران را می.طلبد مثل مددکاری، پرستاری و معلمی بسیار خوب هستند  مکمل ایده.آل برای افراد دارای این گروه خونی افراد دارای گروه خونی B است.

گروه خونی AB
 
 
این افراد معمولا رفتاری محافظه‌کارانه و در عین حال صادقانه دارند. این افراد به شدت منطقی هستند.
 
 
 
چه بخورند؟
 
 
گوشت مرغ و ماکیان با این گروه خونی سازگار است. آنها به ماست و پنیر، ماهی و سبزیجات هم واکنش خوبی نشان می‌دهند. در مقابل با غذاهای دریایی، فلفل‌ها و موز سخت هماهنگ می‌شوند.
 

 

اميدوارم از اين تصاوير اموزشي كه در رابطه با اهداي خون است هم استفاده كرده باشيد.

منبع :" فان پاتوق "و "طبنا"|
امتياز مطلب : 0
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0


مطالب مرتبط با اين پست
مي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
قدرتمند ترین پکیج رپورتاژ و بک لینک

منوي کاربري


عضو شويد


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشي رمز عبور؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نويسندگان
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتبلیغات متنی
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)
ساخت وبلاگ
اپلود عکس
آپلود عکس با لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی طنز
خرید ساعت مچی
هاست ارزان | خرید هاست
طراحی سایت در تبریز
دانلود رمان

خرید کانکس مسکونی
کسب درآمد اینترنتی
چت روم
ثبت شرکت
ثبت شرکت در کرج
خرید بک لینک ارزان
طراحی سایت در کرج
چت روم
قاصدون

خرید ژل امیزشی
دانلود رمان عاشقانه
تایتان چت
دانلود فیلم ایرانی با لینک مستقیم
جملات زیبا از بزرگان | جملات مفهومی
دانلود کلیپ خارجی
اخبار حوادث
مجله زیبایی بانوان
مجله اینترنتی مد
والپیپر های زیبا
دانلود فیلم ایرانی
دانستنی های پزشکی
جملات عاشقانه | عکس های عاشقانه
انجم تفریحی حد و حدود
اس ام اس مناسبتی
دانلود برنامه آشپزی اندروید
دانستنی های جنسی | آموزش روابط زناشویی
مجله تفریحی و سرگرمی
جملات عارفانه | جملات درمورد خدا
دکوراسیون داخلی ایرانی
دانلود آهنگ ایرانی غمگین
دانلود نرم افزار اندروید جدید
مجله تفریحی سرگرمی خر تو خر
آموزش طراحی سایت
دانلود بازی اندروید دخترانه
قران انلاین
طراحی سایت در تبریز
دانلود آهنگ ایرانی
سایت تخصصی ماشین
آبادان نیوز
الوان وب
دانلود اهنگ جدید
چت روم
بیت کوین
چت روم
گالری مدل لباس کودک
فال و طالع بینی
زیست پلاس - مرجع جامع کنکوریها
دانلود آهنگ جدید ایرانی
خرید ساعت کاسیو
علی چت
جوک 19
پایگاه خبری سهامدار نیوز
وایبر سافت
آنتیک موزیک
مجله تفریحی غزاله چت
مجله سرگرمی آلاله چت
خدمات بلاگ | url shortener service
خرید بک لینک
دانلود عکس متن دار با کیفیت HD
مجله تفریحی سرگرمی فانیا
دانلود موزیک پاپ ایرانی
مجله اتو چت
رویا طرح
زرنا نیوز
مجله امگا چت
طنز بازار
شلیل چت
پورتال محیا چت
درهاج چت
چت ایمیل

اف سی بی چت
ابتین چت
مکس نیوز
گلچین 98
مجله فان گپ
پورتال ماهان چت
چت تاپ
نانسی چت
نوز چت
شیدا چت
بزرگترین سایت مرجع ماشین
چت نشین
سلکت موزیک | دانلود آهنگ پاپ
شطرنج اراک
دروغ چت
فروش محصولات ورزشی | ایران پولار
سایت پیچک چت
اسکای پاتوق
افسون چت
محبت چت
سایت تفریحی 200 لاو
باکس نیوز
مجله پارسا گپ
دانلود فیلم و سریال
نوا گیم - دانلود بازی کامیپوتر کم حجم
پی فور فیلم
دانلود والپیپر
جدیدترین عکس های هنرمندان و مد لباس

چت ققنوس
آرال چت
همراه چت
ماه پری چت
بهاره چت
تفریحی چت
پارسینا چت
بروز موزیک
آبنباتی چت
تمدن ها
برترین ها
شارژ0
خونه تو
عشق اول چت
نانو چت
هیدن چت
چت نت
سیاهی چت
کوه چت
رهام چت
چت نو
عشق ابدی
فروشگاه اینترنتی
او موزیک
دانلود کلیپ جدید | عکس خفن
چت ماتیار
پورتال با ما
آنیلا چت
پورتال رومنا
فور چت
دانلود رایگان
آزران دانلود
دانلود فیلم و سریال
پرنس چت
فرار چت
پورتال آرمین
پارسینا چت
پورتال همدان
چت تاپ ناب
فروش بک لینک
تهران روم
تاپ رمان
پورتال برف
سایت ره گوی
قالب وبلاگ

http://www.saclongchamp--pascher.fr/
http://buyviagransa.com/